O Nas

Przebyliśmy długą drogę od momentu, gdy w 2007 roku Krzysztof Wojciechowski założył firmę Meblarz. Od bycia maleńką jednoosobową firmą produkującą 1 kuchnię na miesiąc, Studio Meblarz stała się jedną z najbardziej znanych marek na wałbrzyskim rynku meblowym. Obecnie realizujemy kilkanaście zleceń miesięcznie, posiadamy specjalistyczny park maszynowy, zaplecze transportowe oraz niezastąpione wsparcie 5-osobowej, doświadczonej załogi-fachowców.

Swoje usługi oferujemy mieszkańcom Wałbrzycha i okolic. Większe realizacje prowadzimy również na terenie całego kraju oraz za granicą- w Niemczech, Szwajcarii, Anglii. Wykonujemy meble zarówno do mieszkań i domów, jak i dla firm i instytucji. Zawsze solidnie, rzetelnie i zgodnie z ustaleniami. Rzadko trafia do nas ktoś z przypadku, pracujemy przede wszystkim na poleceniach zadowolonych Klientów.

Nasz zespół

Krzysiek

Solarz z wykształcenia i zamiłowania. Swoje 25-letnie doświadczenie zdobywał w fabryce mebli „Meblostef”, a od 13 lat nieprzerwanie prowadzi firmę Studio Meblarz „wiedza i doświadczenie to coś, co zdobywamy z czasem, jednak pewne cechy wrodzone są tym, co daje nam naturalne predyspozycje do wykonywania ukochanego zawodu”.

Ola

Z wykształcenia architekt wnętrz. W firmie zajmuje się projektowaniem mebli, doradztwem w zakresie doboru materiałów, akcesoriów

i sprzętu. Projekty Oli realizowane są w oparciu

o preferencje Klientów z jednoczesnym uwzględnieniem funkcjonalności, maksymalnego zagospodarowania każdego centymetra wnętrza w myśl aktualnych trendów estetycznych i modowych.

Nasi fachowcy

„Rzeczy niemożliwe robimy natychmiast, cuda zajmują nam więcej czasu”.

Wykonujemy meble zarówno do mieszkań

i domów, jak i dla firm i instytucji. Zawsze solidnie, rzetelnie i zgodnie z ustaleniami. Rzadko trafia do nas ktoś z przypadku, pracujemy przede wszystkim na poleceniach zadowolonych Klientów.